Svatební video

Zachytit emoce z vašeho velkého dne nejlépe jak dovedu – to je pro mě na prvním místě. Jelikož ale strávím celý onen den těsně po vašem boku, stejně důležité je pro mě i to, aby se z nás alespoň na ten krátký čas stali přátelé. A věřím tomu, že se mi to zatím se všemi svatebčany úspěšně daří.

Točení svateb miluju pro neuvěřitelné množství pozitivní energie, kterou můžu prožít s klienty a vážím si možnosti být ten, kdo zachytí jeden z nejšťastnějších momentů vašeho života. Každá svatba je napěchovaná spoustou emocí a všemožných detailů. Mým cílem je být vždy ve správnou chvíli na správném místě, všechny tyto drobnosti zachytit, a poskládat z nich smysluplný příběh, který pro vás bude sloužit jako krásná vzpomínka po zbytek vašeho života.

Jak to funguje?

Na samotné svatbě se snažím být neviditelný, avšak nápomocný. S sebou si nosím minimální množství potřebného vybavení. Do děje nijak nezasahuji a snažím se nechat vše přirozeně plynout. Při tvorbě portrétů pak snoubence vedu podle toho, jak se daný pár dokáže uvolnit. Trochu pózování se nevyhneme, ale často se jen odsunu do povzdálí, manžele nechám vydechnout a točím nestrojené momenty, které v tu chvíli vzniknou. Není nutné, abyste před kamerou dělali cokoliv nepřirozeného, hezké záběry se dají vyrobit i bez toho. Hlavní je, abyste si svůj den užili.

Věřím, že aby video dávalo smysl, musí být natáčení kompletní. Proto s vámi na svatbě vždy zůstanu celý den – obvykle přes 12h. Nějakou tu hodinku navíc neúčtuji. Točím především na Moravě, od okolí Brna, přes Olomouc až po Zlín, nicméně jsem dostupný pro celou ČR a okolí. V případě většího balíčku, dle domluvy dorazím i s druhým kameramanem.

Výsledné video nebude jen náhodná slideshow strojených záběrů, cílem je vytvořit ultimátní ohled zpět na krásný den s vaší rodinou.

Vyberte si balíček, který vám nejvíce vyhovuje a já udělám vše pro to, abyste se službou byli spokojeni.
Balíčky se také dají kombinovat. Pokud jste si vybrali, něco vám není jasné, nebo zkrátka chcete jen zjistit, jestli jsem pro vás ten pravý, neváhejte mě kontaktovat.

MALÝ

3-5min klip
celý den natáčení
předání online + USB

STŘEDNÍ

10-12min klip
celý den natáčení
předání online + USB

VELKÝ

20-30min film
celý den natáčení
vzkazy od nejbližších
předání online + USB

Přejít nahoru