Reklamní video

Potřebujete propagovat svůj produkt nebo službu na webu a sociálních sítích? Rád se na to podívám.

Pokud přijde projekt, na který už sám nestačím, dorazím s teamem dobře sehraných a schopných spolupracovníků, od scénáristy až po osvětlovače. Společně jsme pak schopni realizovat všemožné touhy klienta.

Natáčíme reklamy a promo videa pro účely online propagace. Jsme schopni se přizpůsobit téměř jakémukoliv tématu z různých oblastí, jako je například automotive, fashion, produktové video, nebo promo video firmy či služby. Baví nás i produkce náborových, či instruktážních videí. Máme spoustu zkušeností s tvorbou webinářů a záznamů rozhovorů ve vysoké kvalitě, s realizací i v zahraničí.

Zabýváme se také tvorbou foto a video obsahu pro sociální sítě jako Facebook a Instagram. Od stories, přes feed až po klasický formát. Vítáme i dlouhodobé spolupráce.

Hned od začátku nepodceňujeme přípravu a komunikaci s klientem. Samotný koncept konzultujeme s několika experty z oblasti digitálního marketingu a v průběhu projektu pak klademe důraz na každý detail. Z natáčení zkrátka nejdeme domů, dokud není vše perfektní.

Reference

Přejít nahoru