O mně

Jmenuji se Adam Kotisa a svou prací žiju. Už šestým rokem se zabývám tvorbou videa od přípravy scénáře až po postprodukci.

Začínal jsem jako grafik ve velké reklamce, kde jsem se relativně brzy dostal k práci pro velké firmy. Zde jsem se rychle naučil pracovat pod časovým nátlakem, a pochopil jsem, že dodržování deadlinů je spolu s kvalitní komunikací stejně důležité, jako samotný vizuál. Už v té době jsem také věděl, že práce s videem mě neskutečně baví. Jako kameraman jsem měl během své kariéry možnost nabrat spoustu cenných zkušeností při práci na projektech např. v Nizozemsku, Švédsku, či Polsku. Měsíc jsem také fotil a natáčel pro klienta po cestě napříč USA, Kde jsem otestoval své schopnosti natáčet v náročných podmínkách. Svou první svatbu jsem točil již během střední školy, a hned se z toho stala taková moje srdcovka. Množství pozitivní energie, které člověk během takového dne zažije je až návykové.

Kdo mě zná, tak ví, že každou práci beru jako svoji vizitku. Do projektu se vždy ponořím a na výsledku mi velice záleží, ať už točím jednoduchou produktovku, nebo svatební video, na které čeká natěšená nevěsta.

Tuto cestu jsem si vybral sám a jsem jedním z těch, co mohou říci, že je jejich práce zároveň i největší koníček. Proto se i ve svém volném čase snažím neustále vzdělávat, a rozvíjet své schopnosti. Učím se od špiček v oboru a pokaždé si říkám, co by se příště dalo udělat lépe. Jak se říká: “správná hospodyňka není nikdy spokojená.”

Dál už tu o sobě nebudu básnit. Mrkněte na moje portfolio a třeba zjistíte, že zrovna tohle hledáte.

Přejít nahoru